כריכה קדמית- לאחר עיצוב .jpg

לרגל השקה, מחיר הספר - 69 ש"ח, כולל משלוח לכל רחבי הארץ, 

קצת על הספר- הגטו הציוני

משבר הקורונה, נתן להרבה אנשים בישראל את ההרגשה שאין שוויון בפני החוק, בעלי תפקידים מרכזיים בממשל נוטשים, פוליטיקאים ועושי דברם משקרים לנו ללא הרף, האנרכיה פשטה בכל .מישור בחיינו.

התעוררנו למציאות שבה השחיתות והחרדיות עשו יד אחת.

רוב מערכת החינוך החרדית פתוחה - בעוד ילדינו נשארים חודשים שלמים בבית, מונעים פרנסה מאנשינו - בעוד אין בעיות כלכליות בסקטור החרדי. הכלכלה קורסת - וראש הממשלה משיג הון עתק לתחזוקת הבריכה בביתו. ההרגשה שסוגרים אותנו רק בגלל שיקולים פוליטיים ואישיים - כשברקע מתנהלות חקירות פליליות כנגד חמישה מראשי הקואליציה, הביאה את אמיר בן דרור להחלטה לממש את הספר שהוא מעוניין לכתוב כבר שנים.

איך קרה שרוב ציוני בארצו, נהיה לא רלוונטי? איך קרה שמי שמדבר על זה מוקע כאנטישמי, גזען, או שמאלני? איך הושגה שתיקת הכבשים של חברי כנסת, עיתונאים? במקביל, אנו רואים ניתוץ מערכות השלטון - על ידי השלטון, והשיח הציבורי אינו על הנושאים המהותיים - בכוונת מכוון...

איך בנינו לעצמנו את הגטו הציוני, וה"חורבן השקט" של הבית השלישי נמצא בהליך מתקדם?!

בין היתר, מתאר הספר את תהליך שבעת השלבים, שלב אחר שלב, תוך חשיפת מסמכים נדירים, ראיונות שפוליטיקאים היו מעדיפים שנשכח, ועידות עולמיות ונשכחות שקבעו את גורלנו, קטעי עיתונות נדירים, וסטטיסטיקות עכשוויות מרתקות - שמסירות כל ספק בנוגע ל"חורבן השקט" הקרב אלינו.

ספר חובה בכל בית ציוני.

לרכישה: טלפון: 03-5193311. אימייל amir@d-havaya.co.il