הטיולים שלנו- דוגמית לבאות...

טיולי חברת "דרך החוויה", הם טיולי עומק, עם מדריכים מומחים בנושא ההדרכה. האתרים מיוחדים, המטיילים ברמה גבוה, והאווירה משפחתית. מצורפת "דוגמית" קטנה ממאות הטיולים שאנחנו עושים מידי שנה:

PikiWiki_Israel_51037_simchat_torah_2017

בני ברק- מסע לעולם אחר" 

חוויה של עולם אחר, ארץ בתוך ארץ. הכרות עם עולם ערכים ומושגים כל כך קרוב ובד בבד כל כך רחוק מזה שאנחנו מכירים, מפגש עם שדכנית, סיפורים של ישיבות, רכילות חרדית, הווי חיי היומיום, ועוד...

PICT3044.JPG

"דרום אדום- סיור מוזיקלי של כלניות", מתיישבים, ופרשיות נעלמות... 

הנגב המערבי בתפארת פריחת הכלניות, סיפורו העלום של הישוב ניצנים, גבעת תום ותומר, פריחת הכלניות, וגשר החבלים בנחל הבשור. סיור פריחות מוזיקלי בטבע הפראי של הנגב המערבי (כולל ארוחת צהריים!!!).

20180312_115647.jpg

"את ראשו של הגלבוע מישהו צבע אדום..."

עין יזרעאל, האירוסים על הגלבוע, טורבינות הרוח, נחל הקיבוצים, ובעקבות יאנוש קורצ'אק. 

הרבה מים, פריחות, נופים והיסטוריה של ארץ מולדת.

סיור טבע מוזיקלי, עם נגיעות של ארץ אהבתי...

מדיטציה בכליל 2017.jpg

"הרומנטיקה של הנפש"- על אומנות ומדיטציה 

לערב אחד, לאורו של ירח, נשים בצד את דאגות היום-יום, את מטלות השגרה, את הצבעים שמסביבנו , נחבר בין קבלה, מדיטציה, ואומנות. ניפגש עם אומנים בעין-הוד, נשמע על אהבות בזיכרון יעקב, ניפגש עם תמיר קמחי לסדנא של זן ומדיטציה- נשקיע בעצמנו...

סנט גורג עם הקבוצה דצמבר 2015.jpg

"וְהָעָם עָבְרוּ נֶגֶד יְרִיחוֹ" (מסדרת טיולי "לטייל עם התנ"ך")

תצפית תל יריחו: "לְכוּ רְאוּ אֶת הָאָרֶץ, וְאֶת יְרִיחו" -תל יריחו ומעיין אלישע. קאסר אל יהוד"וּשְׁנֵיהֶם, עָמְדוּ עַל-הַיַּרְדֵּן"- השר נעמן, אליהו הנביא, הירדן במקורות, הטבילה. גשר אדם: "וַיַּעַמְדוּ הַמַּיִם הַיֹּרְדִים מִלְמַעְלָה קָמוּ נֵד-אֶחָד"- חציית אברהם אבינו, תל סוכות, החצייה על ידי יהושע. גלגל :  "וַיַּחֲנוּ, בַּגִּלְגָּל, בִּקְצֵה, מִזְרַח יְרִיחוֹ."-המקדש הקדום ביותר אותו בנו בני ישראל.

תצפית נחל פרת: "לֵךְ מִזֶּה, וּפָנִיתָ לְּךָ קֵדְמָה וְנִסְתַּרְתָּ בְּנַחַל כְּרִית אֲשֶר עַל פְּנֵי הַיַּרְדֵּן."- מערת אליהו, ירמיהו הנביא, קברי בני ישראל.

טיול עירוני עכו.jpg

"כשהירח פגש את נפוליאון בעכו..." 

נתצפת על העיר לאורו של ירח. נעלה על חומות העיר, נצעד בעקבות סיפוריו של דהאר אל עומר ואהבתו לעיישה- אהבה שבגללה מצא את מותו...נראה את בית המלון לאהבים של המאה ה19 ונקנח בשייט לילי סביב חומות העיר.

חגיגות_פסטיבל_לילות_רמדאן_במרכז_העיר.jpg

"לילות הרמדאן המתוקים..." 

נסייר ברחובות המוארים, בין דוכני המתוקים, עם מדריך מקומי שיאיר לנו את כל מנהגי החג ומטעמיו...

נתארח בבית משפחה, נשתה תה/קפה עם קטאיף, נסתובב בין הדוכנים המוארים שברחובות, נעשה טעימות של המתוקים המקיפים אותנו מכל עבר...חוויה ייחודית.

20180627_210317.jpg

"פסטיבל האור בירושלים"  

נתחיל את סיורנו, כשנתארח בבית שנותן אור לבני נוער במצוקה. הבית נותן להם מקלט אומנותי, מסייע להם רגשית, ומביא להפיכת נוער הרחוב לאומנים- מרתק...

משם נמשיך לפסטיבל האור ברחבי העיר העתיקה. הסיפורים, מיצגים, הופעות ועוד...

20181101_174636.jpg

"תחת עץ האהבה"- אהבות אסורות, שירים ובגידות בתל אביב.

העיר שהיטיבה להכיר את רחל המשוררת, את ח.נ. ביאליק, נתן אלתרמן, שושנה דמארי, אורי זוהר, אריק איינשטיין ולאה גולדברג, גם יודעת להסתיר בין רחובותיה הצרים  סודות, רציחות, ואהבות אסורות. נצא לסיור מוזיקלי בעקבות הסיפורים...